Kontakt

Juhataja

Reima Nõmmik
Noorte suunamine ja kaasatus/ mitteõppivad ja mittetöötavad noored/ programmid/ projektid
E-post: reima@paideank.ee
Tel: 5689 1501
Lai tn 33, Paide, 72716, Järvamaa
Paide Avatud Noortekeskus koduleht

Paide Avatud Noortekeskus

Lahtiolekuajad: 
E-R: 14:00-19:00
L: 12:00-18:00

Noorsootöötaja: Maarja Okas
Avatud noorsootöö/ rahvusvaheline noorsootöö/ info haldamine/ noorteinfo
E-post: maarja@paideank.ee

Noorsootöötaja: Kaili Lott
Avatud noorsootöö/ üldinfo/ ruumide rent/ 4H klubi
E-post: kaili@paideank.ee

Noortejuht: Piret Ranne
Avatud noorsootöö/ noorte kaasatus/ noorte omaalgatus
E-post: piret@paideank.ee

E-post: info@paideank.ee
Lauatelefon: +372 38 50 431

Roosna-Alliku Noortetuba

Lahtiolekuajad:
E, K, R: 12:00-19:00
T, N: 12:00-18:00

Noorsootöötaja: Kerli Väisanen
E-post: kerli@paideank.ee
Tel: 5630 2235

Tarbja Noortetuba

Lahtiolekuajad:
T-N 13:00-18:00
R: 12:00-15:30

Noorsootöötaja: Grete Saviste
E-post: paidevank@gmail.com
Tel: 5304 7881

Anna Noortetuba

Lahtiolekuajad:
E: suletud
T: 16:00-20:30
K,N: 13:00-19:30
R: 15:30-20:30

Noorsootöötaja: Kaja Aunpuu
E-post: kaja451@hotmail.com
Tel: 5344 6451

Sargvere Noortetuba

Ruumide kasutus kokkuleppel ning mobiilse noorsootöö raames.

kontakt: Grete Saviste
E-post: paidevank@gmail.com
Tel: 5304 7881